Britannica digitālie resursi


3

Britannica Academic

Enciklopēdija

1

Britannica School

Enciklopēdija

2

Launch Packs

Enciklopēdija

3

Digitālo informācijas un izglītojošo resursu kopums Britannica - skolotāji tos var izmantot, veidojot mācību stundas gan klasē, gan attālinātas mācīšanās apstākļos. Piekļuve šiem resursiem šajā mācību gadā tiek nodrošināta saskaņā ar Britannica izdevēju un Valsts izglītības satura centra vienošanos.

  • Britannica Academic - datu bāze ar informatīviem materiāliem skolotājiem un skolēniem, gatavojoties stundām, meklējot informāciju saviem pētījumiem, argumentētām esejām un projektu darbiem. Datu bāze paredzēta vidusskolas posmam.

  • Britannica School - raksti, publikācijas, pasaules atlants, e-grāmatas, kas veidoti atbilstoši trīs izziņas līmeņiem – jaunākā skolas vecuma bērniem, pamatizglītībai un vidusskolai.

  • Britannica LaunchPacks - mācību tēmu komplekti, kas aptver eksaktās zinātnes un humanitārās zinātnes. Resursus iespējams pielāgot atbilstoši skolotāju pieejai mācību satura īstenošanā.

Lai pievienoties kādam no tālāk minētajiem Britannica resursiem, aicinām izmantot lietotājvārdu latviamoe un paroli access

Plašāka informācija:TE

Materiālu veidoja
2022-10-24
Skatīt LICENCI